Ona

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu Konfucjusz
zespół ona

Perfekcjonistka

Każdy detal projektu ma dla niej ogromne znaczenie. Nieustannie walczy o dokładne odwzorowanie grafiki w gotowej witrynie. Lubi Klientów z pomysłami, którzy chcą rozmawiać o kolorach, deseniach i stylu witryny. Stają się źródłem pomysłów i inspiracji. A inspiracje czerpie ze wszelkich możliwych źródeł: kolorowej prasy, wakacyjnych widoków, opakowań produktów czy ciekawych wnętrz. Cały otaczający świat jest niekończącą się kopalnia barw, kształtów i motywów, które są motorem przy pracy nad koncepcją graficzną.

Śledzi na bieżąco nowe trendy, analizuje projekty najlepszych na świecie i ciągle doskonali Swoją technikę. Aby w 100% zapanować nad tworzonym wizerunkiem witryny zajmuje się też fotografią. Sesje produktowe to jej pasja. Godziny spędzone w studiu przynoszą efekty w postaci przyciągających wzrok zdjęć reklamowych.

Ulubione środowisko pracy? Sterylnie czysty pokój, kredki poukładane "od linijki", wielki drewniany stół i ściany pełne inspiracji: wycinków z gazet, szybkich szkiców, rysunków Swoich i córeczki.

W wolnych chwilach uwielbia eksperymenty kulinarne. Kolorowe warzywa, świeże, pachnące zioła, oliwa o odcieniach złota i zieleni...a to wszystko, to przecież kolejna, doskonała inspiracja do nowego, oryginalnego projektu.

Kompetencje

Adobe Photpshop
90%
Adobe Illustrator
80%
Fotografia reklamowa
90%
Retusz zdjęć
95%

On

Ten kto ma w życiu swoje "dlaczego", poradzi sobie z "jak" Friedrich Nietzsche
zespół on

Niestrudzony

Pracuje w każdych warunkach i okolicznościach. Od ulubionych chorwackich plaż, przez klimatyczne kawiarnie, po uginający się od książek stół w jadalni. Do każdego projektu podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Ciągle głodny wiedzy, nowatorskich rozwiązań i ciekawych wyzwań, które napędzają jego rozwój i dają energię do pracy.

Poszerzanie wiedzy i tworzenie niezawodnych aplikacji to jego priorytety zawodowe. Żadna technologia nie jest mu obca.

Mało? Daj Mu wyzwanie! Przekopie tysiące stron fachowej literatury, zajrzy w każdy zakątek sieci, zasięgnie porad najlepszych specjalistów i nie spocznie dopóki nie znajdzie najlepszego rozwiązania.

Póki co, oderwać od pracy (ale nie na długo) może Go córka, pytając: Zagramy w HEROES'a?

Kompetencje

HTML,CSS
90%
Java Script
80%
Bazy danych MySQL i MSSQL
90%
Microsoft.NET SP.NET C#
95%
PHP
55%
Flash,AS3
65%

Oni

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces Henry Ford
zespół

Profesjonaliści

Grupa ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią i dlatego są wybitnymi specjalistami w swoich branżach. Dzięki stałej współpracy z utalentowanymi freelancerami możemy oferować swoim Klientom szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie.

Kompleksowe rozwiązania opracowane przez profesjonalistów pozwalają na szybkie wypracowanie skutecznej strategii rozwoju w sieci.

Nasze działania wspierają specjaliści w zakresie

Pozycjonowania
95%
Copywrittingu
95%
Publicystyki w sieci
95%
Social media marketingu
95%

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami