Dlaczego my

Wiemy, że wybór firmy, która stworzy Twój wizerunek w sieci wydaje się trudny. Dziesiątki firm zajmujących się webdesignem kusi super niskimi cenami i rekordowo krótkimi terminami realizacji. Inne prezentują niekończące się portfolia lub chwalą się znanymi klientami. "Profesjonalizm" rozwiązań i skomplikowane procedury innych wydają się przerastać Twoje potrzeby, a już na pewno budżet. Doskonale to rozumiemy i dlatego w kontaktach z Klientami stawiamy na rzetelny wywiad, szybkie rozpoznanie sytuacji i zaproponowanie rozwiązań dopasowanych do konkretnej sytuacji, celu, budżetu. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie, a do każdego zadania podchodzimy z entuzjazmem i zaangażowaniem nie tracąc z oczu wytyczonego celu. Równie ważnym elementem, stanowiącym klucz do sukcesu, jest dla nas dobry kontakt z Klientem na każdym etapie realizacji projektu. Dbamy o rzetelny i zrozumiały przekaz informacji, który pomaga naszym Klientom w świadomym podejmowaniu decyzji, a nam daje pewność, że efekt końcowy naszej współpracy spełni stawiane oczekiwania.

Czego Możesz oczekiwać

Decydując się na współpracę z nami możesz być pewien, że zaangażujemy maksimum swojej wiedzy i doświadczenia. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz małą firmę czy znaną korporację efektem naszej współpracy będzie produkt najwyższej jakości.
Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami webdesign'u, żadna nowatorska technologia nie jest nam obca. Tworzenie nowoczesnych, oryginalnych stron www i sklepów internetowych to dla nas przyjemność, a ciągłe zdobywanie nowej wiedzy to po prostu nasza pasja.
Niezawodna, atrakcyjna i dobrze zaprojektowana witryna internetowa to dopiero połowa sukcesu. Aby w pełni wykorzystać potencjał Internetu potrzebujesz jeszcze odpowiedniej liczby odwiedzających. Do tego niezbędny jest dobry plan oraz skuteczne i kompleksowe działania i to właśnie oferujemy naszym Klientom.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Potrafimy uzasadnić decyzje dotyczące wyglądu i funkcjonowania Twojej witryny. Chcemy, abyś był pewny, że wybierasz właściwe rozwiazania, które doprowadzą do osiągnięcia wytyczonych celów.

Jak pracujemy z klientem

Połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji w jednym celu...

...Twój sukces w sieci

Określenie oczekiwań

To pierwszy i jeden z najważniejszych etapów naszej współpracy. Szczegółowy wywiad pozwoli nam zorientować się w Twojej sytuacji. Wysłuchamy Cię uważnie i poznamy Twoje oczekiwania.

Wyznaczenie celu

Przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację i w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie wyznaczymy cel naszej współpracy. Podejmowane przez nas działania to Twoja inwestycja, która musi przynieść wymierne korzyści.

Analiza rynku

Przed rozpoczęciem prac projektowych zbadamy Twoją branżę, poznamy jej realia i poszukamy najskuteczniejszych sposobów pozyskania odpowiedniej grupy potencjalnych klientów.

Zbadanie konkurencji

Uważne prześledzenie konkurencyjnych witryn to również ważny etap planowania. Naszym zadaniem jest przecież stworzenie projektu, który wyróżni Twoją ofertę i da Ci przewagę nad konkurentami.

Koncepcja graficzna

Na podstawie przeprowadzonych analiz tworzymy projekt graficzny. W tworzeniu wizerunku sieciowego uwzględniamy oczekiwania i wizję Klienta, ale dbamy jednocześnie o dostosowanie wyglądu witryny do charakteru działalności, wymogów rynku czy grupy docelowej.

Rozwiązania programistyczne

Wraz ze stworzeniem struktury nawigacji, wdrożeniem baz danych i doborem odpowiednich technologii do zaplanowanych funkcjonalności Twój projekt zaczyna nabierać realnych kształtów. Wspólnie decydujemy o rozmieszczeniu treści, wybieramy zdjęcia, testujemy animacje.

Testy i wdrożenie

Gotowa witryna jest już dostępna w sieci. Nadszedł czas kontrolowania, testowania i ostatnich poprawek. Jeszcze jest czas na zmianę obrazków, korektę tekstów czy doszlifowanie najmniejszych detali.

Strategia marketingowa

Pierwsza część drogi za nami. Teraz trzeba zaprosić gości. Podstawą dobrego startu jest sprowadzenie jak największej liczby potencjalnych Klientów i użytkowników. Na podstawie ustalonej grupy docelowej, celów i budżetu opracowujemy strategię marketingową.

Kampania reklamowa

Właściwie powinna trwać cały czas. Na każdym etapie rozwoju Twojej działalności skupiamy Swoją uwagę na różnych metodach utrzymania Klientów i zdobywania nowych grup odbiorców. Marketing szeptany, budowa popularności w Social Media (Facebook, Google+, Twitter), dodatkowe wzmacnianie wizerunku (Instagram, Pinterest), szybkie i skuteczne kampanie Google AdWords. Perswazyjny copywriting, przemyślane akcje mailingowe i publicystyka reklamowa. Dzięki zintegrowanym i przemyślanym działaniom, połączonym ze skutecznym SEO, Twoja witryna ma szanse trwale zagościć na czołowych pozycjach w Google i zdobyć zainteresowanie odbiorców.

Wnioski i plany na przyszłość

Choć nasza współpraca może trwać nadal, przychodzi czas na pierwsze podsumowania i wnioski. Kontrola liczby odwiedzających i ich aktywności w serwisie. Statystyki sprzedaży, skuteczność i rezultaty przeprowadzonych akcji marketingowych to wartości, które możemy zmierzyć i skonfrontować z pierwotnymi założeniami. Ciągły monitoring, testowanie nowych możliwości i korygowanie kampanii reklamowych to konieczność w błyskawicznie zmieniających się realiach sieciowych.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami